Kategorie
Aktualności

Dobra oferta mieszkań – rynek pierwotny Poznań

Oferujemy atrakcyjną ofertę mieszkań – jedną z lepszych na rynku poznańskich nieruchomości. Nowe mieszkania w Poznaniu już czekają na swoich właścicieli. Poznaj ofertę cenową mieszkań. Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Zapraszamy!

Mamy Ci wiele do zaoferowania. Poznaj naszą nową inwestycję mieszkaniową. Wysoki standard, atrakcyjna cena, dobra lokalizacja. Zobacz wszystkie korzyści. Jeżeli przekonuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami lub odwiedź biuro sprzedaży.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie czy dom pod Poznaniem?

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie to z pewnością zastanawiasz się czy wybrać mieszkanie czy jednak dom? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi co lepsze – każdy ma własne wymagania. U nas jednak znajdziesz zarówno mieszkania jak i domy w dobrych lokalizacjach i niezłych cenach.

Jesteśmy firmą deweloperską która działa już wiele lat w branży nieruchomości. Wiemy jak różne potrzeby mają nasi klienci. Z myślą o nich oferujemy różne nieruchomości. Posiadamy zarówno mieszkania jak i domy w dobrych lokalizacjach i przede wszystkim okazyjnych cenach. Zapoznaj się z wszystkim dostępnymi nieruchomościami w dziale oferta. Jeżeli pojawią się pytania to jesteśmy do dyspozycji w naszym biurze sprzedaży lub pod numerem telefonu. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Popularne 1 i 2 pokojowe

W dzisiejszych czasach bardzo popularne mieszkania to te z segmentu do 40 m2 czyli zazwyczaj są to mieszkania jedno (kawalerki) oraz dwu pokojowe. Wielkim atutem takich mieszkań jest oczywiście cena. W popularnych dzielnicach Poznania takie mieszkania w zależności od rodzaju zabudowy można już kupić od 100 tysięcy złotych a to naprawdę dobra cena.

W takim mieszkaniu świetnie odnajdą się single, pary oraz rodziny z maksymalnie jednym dzieckiem. Większa liczba domowników oczywiście wchodzi w grę ale może to być już mniej komfortowe niż przy podanych wcześniej konfiguracjach.

Kategorie
Aktualności

Cenowy szał na nowe mieszkania na naszym osiedlu

Poznaj szczegóły naszej okazyjnej ceny na mieszkania 2 i 3 pokojowe. Nasza nowa inwestycja to doskonała opcja dla osób z dziećmi i singli. Zamieszkaj w spokojnej okolicy, w otoczeniu przyrody w nowoczesnym mieszkaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań. Jako deweloper oferujemy Ci najlepsze warunki zakupu. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Kategorie
Aktualności

Mieszkaniowe bum – sprawdź naszą ofertę mieszkań

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym to wciąż ciesząca się ogromną popularnością. Na naszym osiedlu oddajemy dla Państwa po 28 mieszkań w 8 blokach 3 piętrowych. Atrakcyjna cena naszych mieszkań to niewątpliwie jedna z korzyści. Nowe mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz. Poznaj naszą ofertę – zapytaj o cenę naszych mieszkań.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania idealne dla rodzin i singli w Poznaniu

Nasza nowa oferta mieszkań na naszym osiedlu to doskonała oferta dla rodzin z dziećmi oraz dla singli. Idealne mieszkania i prostym układzie. W ofercie posiadamy kawalerki i mieszkania 2,3 i 4 pokojowe. Dodatkowo pod każdym z bloków dostępna jest hala garażowa. Nasza inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem dlatego już teraz śpiesz się i zarezerwuj swoje mieszkanie.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera w Poznaniu

Szukasz nowych mieszkań na rynku pierwotnym? Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Jesteśmy deweloperem który działa w branży od wielu lat i ma na swoim koncie wiele ukończonych inwestycji. Nasze nowe osiedle to idealna lokalizacja dla Ciebie. Zamieszkaj w otoczeniu przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kategorie
Aktualności

Okazja cenowa na kawalerki i mieszkania dwu pokojowe

Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszych mieszkań. Oferujemy promocję na kawalerki oraz mieszkania dwu pokojowe. Nasza nowa inwestycja to wiele korzyści. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w centrum miasta Poznania. W ciągu kilku chwil z osiedla przedostaniesz się do centrum Poznania.

Oferta promocyjna ograniczona czasowa. Zachęcamy  do kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży. Liczba mieszkań objętych promocją ograniczona. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Promocyjna cena na nowe mieszkania w Poznaniu

Zapoznaj się z cennikiem naszych mieszkań. Aktualnie na poszczególne mieszkania opublikowaliśmy promocję. Sprawdź atrakcyjne warunki zakupu i zamieszkaj na naszym nowym osiedlu. Idealne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu jednak w bliskości z centrum Poznania. Zachęcamy do kontaktu lub do wizyty w biurze. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Nowe mieszkania w atrakcyjnej cenie już dostępne!

Miło nam poinformować, że ruszyła sprzedaż mieszkań na naszym nowym osiedlu. Idealna lokalizacja, blisko centrum Poznania jednak w otoczeniu zieleni. U nas znajdziesz spokój i ciszę. Idealne mieszkania dla rodzin z dziećmi lub dla singli. Sprawdź szczegóły na temat naszej inwestycji lub odwiedź biuro naszej firmy. Zapraszamy!